Вы просматриваете: Главная > Наші партнери > Медведєв Андрій Романович

Медведєв Андрій Романович

В той час, коли світ охоплений шаленою швидкістю подій, ми по-справжньому стали цінувати прості, на перший погляд, але вкрай важливі речі. Про що це зараз? День за днем та в будь-який час встигати робити добрі справи для нашої школи, будучи при цьому дуже зайнятим на роботі, — то здатність людини з великим серцем!

Медведєв Андрій Романович — це саме та людина, для якої дія, рух вперед, допомога і праця набагато більше важать, ніж розмови. Це людина, яка робить все для того, щоб дітям нашої школи було затишно, безпечно та приємно оволодівати знаннями.

Так, ви не знайдете в жодних джерелах СМІ про це, бо найщиріші справи робляться тихо. Але ми, педагогічний та батьківський колектив Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №24 Херсонської міської ради, не можемо мовчати.

Бажаємо Вам, Андрію Романовичу, сил, натхнення та міцного здоров’я, бо бути справжнім другом та помічником не тільки нашої школи, але й рідного краю, — то справа нелегка. А усмішки та маленькі оченята наших учнів, сповнені цікавості та бажання навчатися, стануть для всіх нас джерелом натхнення й подальшої плідної співпраці. Дякуємо Вам!