Візитка школи

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови Херсонської міської ради (заснована в 1982 році) – комунальний навчальний заклад, що в повному обсязі забезпечує реалізацію прав громадян на здобуття повної загальної середньої освіти, особистісний розвиток дитини у відповідності з індивідуальними здібностями та потребами.

У 2002 році школі надано статус спеціалізованої із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови.

За підсумками загальнонаціонального проекту у 2012 році школа нагороджена Грамотою «Флагмани освіти і науки України»

В школі працює 70 педагогів, 33 з них мають вищу кваліфікаційну категорію, 25  – звання «старший учитель» та «вчитель — методист».

За високу результативність та плідну працю в 2018 році вчитель математики Абдуллаєва Н.П. отримала звання «Заслужений учитель України», 8 педагогів мають знак «Відмінник освіти України»,

67 педагогічних працівників мають Почесні грамоти і подяки різних рівнів.

За 39 років існування школи золоті та срібні медалі отримали 117 випускників.

На 1 вересня 2021 року навчанням у закладі охоплено 1303 здобувачі освіти у 42 класах, середня наповнюваність класу — 31,02 учень.

Освітня програма складена з урахуванням запитів батьківської громади, матеріально-технічної бази та кадрового потенціалу закладу та спрямована на реалізацію індивідуальних освітніх траєкторій здобувачів освіти:

1 – 4 класи – базові класи, навчання в яких здійснюється відповідно до положень Нової української школи;

5 – 7 класи – класи з поглибленим вивченням англійської мови, класи підготовки до поглибленого вивчення математики і фізики;

8 – 9 класи – класи з поглибленим вивченням англійської мови, математики і фізики;

10 – 11 класи – профільні класи природничо-математичного напряму з поглибленим вивченням математики та філологічного напряму з поглибленим вивченням англійської мови.

В школі функціонує розгалужена система гурткової роботи, введені факультативи та спецкурси, що посилюють реалізацію змісту окремих освітніх галузей (відповідно до профілю), організовані індивідуально-групові заняття за потребами здобувачів освіти.

За результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2021 року школа посіла 2 місце серед шкіл міста Херсона й увійшла у 100 найкращих шкіл України, посівши 81 сходинку. Середній бал, що його отримали цьогорічні випускники закладу за виконання сертифікаційних робіт сесії зовнішнього незалежного оцінювання, складає 169,9.

Заклад посів 33 місце в ТОП-100 закладів освіти України за результатами сесії ЗНО з історії, 34 місце серед закладів країни з біології, заклад має 36 сходинку з географії, 59 місце з математики, 81 місце серед усіх українських шкіл з фізики.

Якість знань випускників школи дозволяє їм успішно вступати до вищих навчальних закладів України та інших держав: відсоток випускників, зарахованих до вишів протягом останніх років, складає близько 98 %. Наші випускники наразі є студентами таких вузів:

• СATS Cambridge (Великобританія)
  • Вроцлавський економічний університет (Польща)
  • Науково-технічний університет «Горно-металургічна академія ім. С.Сташица» в м. Кракові (Польща)
  • Гдинський морський університет ( Польща)
  • Люблінський Політехнічний університет (Польща)
  • Київський національний університет ім. Т. Шевченка
  • Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут ім. І.Сікорського»
  • Київський національний авіаційний університет
  • Київський національний торговельно-економічний університет
  • Національний медичний університет ім. Богомольця
  • Льотна академія Національного авіаційного університету (Харків)
  • Харківський національний університет ім. В. Каразіна
  • Національний університет «Одеська морська академія»
  • Національна академія служби безпеки України (Київ)
  • Львівський медичний університет ім. Д. Галицького
  • Вінницький національний медичний університет ім. М. Пирогова
  • Запорізький державний медичний університет
  • Одеська державна академія архітектури та будівництва
  • Чорноморський національний університет ім. П. Могили

Протягом багатьох років школа посідає друге місце серед спеціалізованих шкіл за підсумками участі та кількістю переможців Всеукраїнських учнівських предметних олімпіад у ІІ та ІІІ етапах:

• 2016 – 107 переможців;
  • 2017 – 106 переможців;
  • 2018 – 110 переможців;
  • 2019 – 100 переможців;
  • 2020 – 116 переможців.

Заклад працює над розвитком інтелектуальної обдарованості, творчих  та спортивних здібностей учнів. Щорічно наші вихованці стають переможцями конкурсів, турнірів та спартакіад. Наша збірна команда по футболу у 2018 році посіла перше місце у міському, обласному і зональному етапах України та здобула право представляти Херсонську область у фіналі Всеукраїнських змагань з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Coca-cola» за вихід до якого боролися 8 тисяч шкіл України.

Учні школи брали участь у різних Міжнародних конкурсах та фестивалях художньої творчості:

• Міжнародний конкурс- онлайн «Зірка» (Афіни, Греція);
  • Міжнародний конкурс-фестиваль «Animal» (Франція, Париж);
  • Міжнародний онлайн конкурс образотворчого мистецтва (Грузія, Батумі);
  • Міжнародний конкурс молодих талантів «Голден Тайм» (Лондон).

Адреса школи:
Херсон, 73039, вул. Карбишева, 32.
Тел.: (0552) 23-87-68

e-mail:  school24ua@gmail.com