Вы просматриваете: Главная > Загальношкільні заходи > З днем народження, рідна школо!

З днем народження, рідна школо!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

1 вересня 2017 року школа відзначала подвійне свято –  ДЕНЬ ЗНАНЬ (початок нового 2017 – 2018 навчального року) та 35-річчя з дня народження.

2

За традицією свято  ПЕРШОГО ДЗВІНКА розпочалося Гімном школи «Світ, в якому я живу» у виконанні учениць 10Б класу Ольги Діброви та Олени Шевченко.

3 4

На урочисту лінійку запрошуються  першокласники із класоводами, яких представляє заступник директора школи з навчально-виховної роботи Перебийніс Лариса Дмитрівна. Парад першокласників розпочали 30 батьків – випускників школи, які заводили на святкову лінійку своїх дітей.

5 6 7 8 9

Парад продовжили учні перших класів та їхні класоводи: Цвєткова О.В., Присяжнюк Ж.В., Терещенко Д.В., Стороженко О.О. та Пашкевич Л.О.

10

Право підняти Державний Прапор України було надано випускникам нашої школи, які повернулися до неї вже педагогами: Анкудіновій О.В., Федоровій К.О.,  Перебийніс К.Г., Мельниченко О.В., Драгомарецькій А.А., Павлюк Н.П. Звучить Гімн України. Піднімається Державний Прапор нашої незалежної держави.

11

До слова запрошується директор школи Овчаренко Тетяна Іванівна. Вона привітала всіх з початком нового навчального року і з днем народження школи, відзначила ії досягнення та перемоги, побажала всім нових успіхів і у навчанні.

12

Вихованці клубу спортивного танцю «Латинський квартал» (керівник – Прийма Марія) привітали всіх чарівним вальсом.

13 14

І ось з’являється королева Знань (учениця 10-Б класу Борзакова Поліна). Вона привітала всіх з початком нового навчального року, провела цікаву дитячу гру, надала слово Буквареві ( у ролі якого виступала учениця 6-А класу Соколова Ангеліна).

15

Яскраву  композицію подарували дітям і дорослим  переможці шкільного танцювального фестивалю “Україна – це я!»  – учні 9-В класу.

16

Зворушливим та щирим був виступ першокласників, після якого учениці 11-А класу Огир Діана та Савранська Віка вручили їм символічний ключ Знань.

17

І ось над лінійкою голосно лунає перший дзвінок, який  дали учениця 1-А класу Поліна та учень 11-А класу Владислав, а першокласники підтримали їх своїми маленькими дзвіночками.

18 19

Свято завершилося урочистим салютом із 35 символічних кульок. Їх випустили у блакитне небо у щасливий політ працівники школи, які у 1982 році брали участь у відкритті закладу: Овчаренко Тетяна Іванівна,  Розенфельд Борис Якович, Осадчук Тетяна Василівна та Соколова Валентина Миколаївна. Яскравою прикрасою салюту був золотий «дощ» з блискітків, який привів у захват і дітей, і дорослих.

20

Наостанок королева Знань подарувала учням веселкові ворота – символ щастя та успіху, через які заступник директора з виховної роботи Адвокатова Л.Д. запросила всіх увіти до школи.

21

35-ий навчальний рік розпочався. Хай він стане для нашої школи роком успіхів, натхнення, високих досягнень!