Вы просматриваете: Главная > Виховна робота > Вшанування воина-героя

Вшанування воина-героя

22 листопада учні 8-х, 9-х та 10-х класів взяли участь у вечері пам’яті воїна-героя Романа Набєгова, який підготували та провели співробітники сектору соціокультурної діяльності відділу обслуговування читачів обласної наукової бібліотеки ім. О. Гончара і на якому була присутня мама героя – Набєгова Оксана Василівна.

P1010094 P1010096 P1010098 P1010104

Під час заходу учні дізналися про життєвий шлях Романа, дуже короткий, але такий насичений та яскравий, про його найсильніші риси характеру: патріотизм, загострене почуття справедливості та правди, мужність, чесність, рішучість, вміння щиро любити та дружити. Роман завжди глибоко обмірковував події і свої думки, почуття та враження залишав на сторінках щоденника і у віршах, дуже емоційних, глибоких та щирих. Все це відображено у його книзі «Ни шагу назад», яка вийшла за ініціативою мами героя – Оксани Василівни. Учні школи прочитали вірші Романа, подякували маму за виховання такого чудового сина, який завжди буде для них прикладом справжнього патріотизму, мужності, гідності, честі.

P1010099 P1010102 P1010105 P1010106

На згадку про свого сина Оксана Василівна подарувала учням його книгу, яка увійде до фонду шкільної бібліотеки, щоб школярі і вчителі мали змогу теж познайомитися з нею і узнати ближче свого земляка-героя Романа Набєгова.