Вы просматриваете: Главная > Виховна робота > Цікава та корисна зустріч

Цікава та корисна зустріч

P P P P P P P P P         2 вересня у рамках Всеукраїнського місячника «Увага! Діти на дорозі!» відбулася зустріч учнів нашої школи з співробітниками патрульної служби поліції, які розповіли  про свою роботу, провели в класах практичні заняття, повторили з дітьми правила дорожнього руху.

P P Поліцейські подарували учням книжки «1000 та 1 поворот», в яких розміщені розповіді про правила поведінки на дорозі, тематичні ігри, цікаві факти. Вони висловили сподівання, що ці книжки допоможуть дітям стати гідними учасниками дорожнього руху.

P P P P P Учні також мали змогу оглянути поліцейську машину, приміряти бронежилети. Таке спілкування дітей з співробітниками поліції було дуже цікавим та корисним.