Вы просматриваете: Главная > Виховна робота > Розважально-спортивне свято «Козацькі розваги»

Розважально-спортивне свято «Козацькі розваги»

13 жовтня 2016 року у школі проходило розважально-спортивне свято «Козацькі розваги», присвячене Дню українського козацтва та Дню захисника України. В ньому брали участь учні третіх класів.

Мета заходу –  виховання у школярів патріотизму, почуття гордості та поваги до історії свого краю, любові до Батьківщини.

Хлопчики-третьокласники демонстрували свою спритність, силу, кмітливість. Змагання проходили в атмосфері товариськості та толерантності. Учасників активно підтримували їхні однокласники, класні керівники. За результатами різноманітних змагань перемогу отримала команда 3-А класу «Дужі», яка посіла I місце. II місце отримала команда 3-Б класу «Патріоти», ІІІ місце за 3-В та 3-Г класами «Козачата».