Вы просматриваете: Главная > Профорієнтаційна робота > «Ким я хочу стати, коли виросту»

«Ким я хочу стати, коли виросту»

Покоління сучасних дітей — це активні, креативні та дуже гнучкі особистості. Вони з легкістю опановують надсучасні технології та відкриті до викликів часу.

Які ж нові професії зараз з’являються? Ким мріють стати наші молодші школярі?

Ми вирішили цим поцікавитися на профорієнтаційному уроці саме для найменших в нашій школі та розповісти більше про вже існуючі професії.

Вважаємо, що такі заходи допомагають не тільки інформувати дитину, але й створювати важливе підґрунтя для роздумів про доросле життя, змогу аргументовано обговорювати це з однолітками та дорослими.

Чудовий результат заходу втілений в прекрасні малюнки, що створили діти. Бо мрії у поєднанні з мистецтвом — це насолода не тільки душі, а й розуму.