Вы просматриваете: Главная > Виховна робота > Учні в гостях у працівників Господарського суду Херсонської області

Учні в гостях у працівників Господарського суду Херсонської області

Сприяння правовій просвіті в суспільстві задля того, щоб громадяни були більш обізнані про свої права та могли грамотно себе захистити, в тому числі і в судовому порядку, має важливе значення для  розвитку та процвітання сучасної демократичної держави.

З метою виховання правової культури, формування правильного сприйняття функцій правосуддя та популяризації інституту судової влади серед молоді Господарським судом Херсонської області 31 січня була проведена зустріч із учнями 6-тих класів Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 24.

Для учнів працівники суду провели екскурсію установою, розповіли про судову систему України, роз’яснили специфіку cуду, до якого вони завітали, ознайомили з засадами організації його роботи. Діти із зацікавленістю сприймали інформацію та вступали у діалог з доповідачем.

Під час заходу школярі провели ігрове судове засідання за мотивами казки Івана Франка «Фарбований лис». Також наші учні підготували  малюнки, у яких зобразили своє бачення правосуддя і передали їх організаторам заходу у якості подяки за запрошення. З усіма дитячими роботами тепер можна ознайомитися у холі суду на першому поверсія, де проходить виставка дитячих малюнків.

Зі школярами поспілкувалася заступник голови суду Вікторія Володимирівна Литвинова, яка подякувала усім присутнім за проявлену активність та наголосила на важливості проведення подібних заходів, адже вони сприяють зростанню довіри до судової влади, відзначивши, що Господарський суд Херсонської області завжди відкритий для таких ініціатив.

Керівник апарату Господарського суду Херсонської області Костянтин Вікторович Бабіжаєв вручив присутнім дипломи та висловив побажання зустрічатися у такій теплій атмосфері ще не один раз.

І на завершення учениця 6В классу Ібадова Аділя прочитала вірш «Живи, Україно!».