Вы просматриваете: Главная > Робота комісій > Організаційно-масова

Організаційно-масова

15 листопада разом з адміністарцією школи було проведено урочистий прийом на честь відмінників навчання та їхніх батьків, під час якого учні отримали від директора школи Т.І. Овчаренко Похвальні листи, а батьки — подяки.

08 листопада відбувся загальношкільний форум, делегатами якого були актив та депутати парламенту 5-11 класів. Під час заходу був приведений до присяги новообраний президент школи Катерина Кулаєва, новообрані депутати шкільного парламенту отримали значки, всі присутні були ознайомлені з напрямками роботи комісій шкільного парламенту.  Почесний делегат — директор школи Тетяна Іванівна Овчаренко  привітала всіх присутніх та поспілкувалася з делегатами.

Вибори президента школи

01 жовтня було проведено чергові вибори президента школи, у яких прийняли участь учні 5-11 класів. Новообраним президентом школи стала учениця 10Б класу Катерина Кулаєва, віце-президентом — учень 10А класу Олександр Корнєєв.