Вы просматриваете: Главная > Шкільний парламент > Екологічна акція «Я люблю Херсон!»

Екологічна акція «Я люблю Херсон!»

13 квітня у нашій школі була проведена акція чистих ділянок. Кожний клас має на шкільному подвір′ї свою ділянку, за чистотою якої учні повинні слідкувати. Ось і в цей день всі класи вийшли на прибирання своєї теріторії. Учні активно приймали участь у процесі. Хлопці обкопували дерева, дівчата робили лунки і збирали сміття.

Якщо кожна школа буде слідкувати за чистотою своеї теріторії,  то і Херсон буде набагато чистішим. Ми впевнені, що кожному мешканцю нашого міста приємно жити у чистоті. Якщо городяни люблять своє рідне місто Херсон, то вони повинні підтримувати чистоту у ньому. Адже це наше місто, і саме від людей, що живуть у ньому, буде залежати його майбутнє. Ми —  учні шкіл міста Херсона, і ми — майбутнє цього міста, тому повинні робити все можливе, щоб наше рідне місто ставало кращим та красивішим.

Херсон наш рідним домом звемо, лад у ньому наведемо!

DateCameraPortrait0414135122 DateCameraPortrait0413132101 DateCameraPortrait0413133144