Вы просматриваете: Главная > Шкільна бібліотека > Церемонія нагородження переможців конкурсу «Книжковий драйв» «Book-анімація!»

Церемонія нагородження переможців конкурсу «Книжковий драйв» «Book-анімація!»

Очікуване, яскраве, веселе та креативне свято урочисто, цікаво, а ще – драйвово і з гумором відбулось у Херсоні 12 квітня 2016 року. На ньому було оголошено переможців та номінантів ІІІ етапу загальноміського конкурсу «Книжковий драйв» «Book-анімація». Організатори зберігали інтригу до останньо  ї хвилини, поки на сцені не відкривався конверт з іменами переможців.    Всього у ІІІ етапі загальноміського конкурсу «Книжковий драйв» «Book-анімація»  було виділено 11 номінацій. У кожній – декілька претендентів і, безумовно, свій переможець.

У номінації  «Найкращий захист проекту» перемогла Шепілова Євгенія, учениця 11А класу Херсонської спеціалізованої школи №24.