Вы просматриваете: Главная > Шкільна бібліотека > Екскурсія до обласної бібліотеки для дітей

Екскурсія до обласної бібліотеки для дітей

25 березня п’ятикласники зі школи №24 мали змогу вперше познайомитись з чудовим та безкрайнім світом Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки. На школярів чекала незабутня подорож по книгозбірні — пізнавальна екскурсія, що розкривала усі знання та можливості кожного з відділів.

Неймовірна кількість книжок на різних мовах, безліч цікавих журналів, посібники для хенд-мейду для хлопчиків та дівчаток, розважальна та серйозна література.  Діти були у захваті від бібліотеки: різноманітні клуби для дітей та дорослих, безліч гаджетів для розваг та навчання, Медіа-центр та надсучасний X-box. Працівники відділу Інтернет-послуг, у гості до яких завітав клас, провели для дітлахів цікаву гру на знання поведінки в Інтернеті та комп’ютерних термінів – «Пригоди у контенті ввічливості». Активні дітлахи з радістю змагались між собою та показували свої знання бібліотекарям. Настрій був чудовий, та це були ще не всі сюрпризи. Саме цього дня, у одного з учнів, Савченка Олега, було день народження, бібліотекарі з радістю привітали маленького гостя з цим прекрасним святом, а до привітань приєднались і однокласники, і друзі, і старші наставники. Дуже приємно було чути, як діти говорили — виявляється бібліотека це дуже цікаво, круто та сучасно. Так, ми такі!