Вы просматриваете: Главная > Шкільна бібліотека > Читайлики у бібліотеці.

Читайлики у бібліотеці.

Разом з весною та теплим сонечком до Херсонської обласної бібліотеки для дітей імені Дніпрової Чайки вперше завітали маленькі гості з ЗНЗ № 24.  Діти були незвичайні, адже прийшли до книгозбірні у нагороду за те, що виявились найбільш читаючим класом у своїй школі. Тож у бібліотекарів стояла певна задача, провести для юних переможців веселий та запальний день, що запам’ятався б їм надовго.  Подорож розпочалась вже при вході у бібліотеку, Фея книг, провела веселу та пізнавальну екскурсію по своєму казковому замку, де кожен куточок наповнений книгами, цікавинками, а подекуди, навіть, магією.  Кожен з бібліотекарів розповідав про свій відділ, про клуби, про вміння та знання, що можуть вони дати читачам. Зачаровані величчю бібліотеки, дітлахи намагалися нічого не пропустити, все хотіли почути та побачити. А деякі, знімали все на камери своїх телефонів.