Правила прийому

Відповідно до наказу МОН України від 16.04.18 №367             «Про затвердження Порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти»

на першочергове зарахування мають діти, які проживають на теріторії обслуговування школи №24:

вул. Бучми — №16, 20, 22

вул. Карбишева — з №17 (парна і непарна сторона)

вул. Покришева — №1-7 (парна і непарна сторона)

пр. 200-річчя Херсона — №9-33 ( непарна сторона) і №38

Право подати документи мають тільки батьки (один із батьків)

До уваги  батьків майбутніх першокласників!

Відповідно Закону України «Про загальну середню освіту» та наказу Міністерства освіти і науки України від 16.04.2018 №367 щодо затвердження нового Порядку зарахування учнів до державних та комунальних закладів освіти інформуємо:

• Запис дітей до 1-го класу на 2020-2021 навчальний рік відбувався згідно наданих батьками документів. Вільних місць немає.
  • Формування класів буде завершено до 15 червня 2020 року.
  • Батьки отримають необхідну інформацію від вчителів в телефонному режимі.

Перед вступом до школи дитина має пройти профілактичний огляд і отримати “Довідку учня  загальноосвітнього навчального закладу про результати обов’язкового медичного профілактичного огляду”

Форма № 0 086-1/о.

Але, оскільки на час карантину в амбулаторіях не проводять огляди, цю довідку можна буде надати  після закінчення карантину.