Вы просматриваете: Главная > Виховна робота, Новини > Всеукраїнська акція «Одне небо — один світ»

Всеукраїнська акція «Одне небо — один світ»

13 жовтня учні 2-Б класу (кл. керівник Гринько О.М.) під керівництвом вчителя інформатики Нагорного С.В. взяли участь у Всеукраїнській акції із запуску повітряних зміїв «Одне небо – один світ», яка проводилася на підтримку миру в Україні. Другокласники завітали на цей яскравий захід із власноруч виготовленими повітряними зміями і запустили їх в небо.  Усі діти прийшли разом зі своїми батьками, і цей захід перетворився на гарне сімейне свято.

Слід зазначити, що дана акція проводиться щороку за підтримки міської дитячої організації «Асоціація повітряних зміїв», керівник якої нагородив наших маленьких учасників грамотами.