Вы просматриваете: Главная > Новини, Оздоровлення > Відпочинок у шкільному таборі «Сонечко»

Відпочинок у шкільному таборі «Сонечко»

27 травня в нашій школі відбулося відкриття дитячого пришкільного табору «Сонечко». Перший день пройшов цікаво, весело та змістовно. Учні розподілилися по загонах, придумали назви та вивчили девізи, ознайомилися з інструктажем з техніки безпеки в таборі. Щоб привітати дітлахів, до табору завітали улюблені герої мультфільмів. Урочисте відкриття супроводжувалося веселими іграми, танцями та іншими веселощами.

У вівторок 28 травня вихованці пришкільного табору «Сонечко» відвідали Херсонську обласну бібліотеку ім. Дніпрової Чайки. Діти побували у різноманітних відділах бібліотеки, познайомилися з новими книжками сучасних авторів, взяли участь у цікавих іграх та пізнавальних вікторинах, переглянули мультфільми у форматі 3-D і навіть потанцювали під запальні сучасні хіти. Дітлахи отримали безліч яскравих та незабутніх емоцій.

Вихованці пришкільного табору «Сонечко» два дні поспіль працювали над розвитком власного естетичного смаку та культури. Так, 29 травня школярі відвідали Херсонський Таврійський ліцей мистецтв, де переглянули цікаву виставу «Чарівна перлина». Учні із захопленням полинули у надзвичайне королівство з королем та королевою, принцесою та феями. Наприкінці вистави юні глядачі мали змогу сфотографуватися з акторами.

30 травня до школи завітали артисти Херсонської обласної філармонії. Вихованці табору отримали велике задоволення від перегляду виступів артистів, запальних танців, виконання улюблених пісень. Крім того, діти мали змогу за допомогою музичних інструментів відтворити нескладні мелодії.

Розім’ятися та покращити свої фізичні якості школярі могли під час прогулянки на свіжому повітрі. Дітей очікувала гра у футбол на стадіоні та різноманітні рухливі ігри на спортивному майданчику.  Пришкільний табір «Сонечко» — місце, де можна провести час весело і з користю.

У п’ятницю 31 травня вихованці пришкільного табору «Сонечко» відвідали кіноконцертний зал «Ювілейний». Там на дітлахів очікував чудовий сюрприз – перегляд мультфільму «Як приборкати дракона». По завершенню сеансу діти прогулялися парком, спостерігали за красою літньої природи та гралися на спортивному майданчику. А в школі їх очікував смачний обід і приємний відпочинок.

3 травня до пришкільного табору завітав Херсонський планетарій. Дітлахи розташувалися під великим куполом і переглянули цікаві пізнавальні мультфільми про космос. У вільний час вихованці табору теж не нудьгували. Вони взяли участь у майстер-класі з виготовлення іграшок з ниток, а також створили яскраві картини крейдою на асфальті. А для найменших учнів вчителі фізкультури провели спортивні змагання «Веселі старти».

Кожний ранок пришкільного табору «Сонечко» у школі №24 розпочинається з веселої зарядки. Різноманітні гімнастичні вправи супроводжуються веселою грою і яскравими посмішками дітлахів.

У вівторок 4 травня вихованці табору відвідали Херсонську обласну бібліотеку імені Олеся Гончара. Дітям дуже сподобалася цікава екскурсія бібліотекою, а також розважальні заходи з конкурсами і танцями. Після відвідування бібліотеки учні прогулялися набережною річки Дніпро.

5 травня на дітей очікував цікавий і веселий захід – майстер-клас з виготовлення повітряних зміїв. Дівчатка та хлопчики власноручно виготовили і запустили безліч яскравих і різнокольорових повітряних зміїв. Цей захоплюючий захід надовго запам’ятається вихованцям табору «Сонечко».