Вы просматриваете: Главная > Новини > У Херсоні пройшла інтерактивна зустріч старшокласників міста з представниками виконавчої влади та місцевого самоврядування.

30 грудня 2020 року на базі Херсонської гімназії №6 відбувся «Новорічний нетворкінг» – інтерактивна зустріч старшокласників Херсона з представниками виконавчої влади, місцевого самоврядування. У невимушеній обстановці учні поспілкувалися з секретарем Херсонської міської ради Галиною ЛУГОВОЮ та в. о. заступника міського голови, радником міського голови Світланою ЧЕПІГОЮ.
Обдаровані підлітки розповіли про свої творчі та спортивні досягнення, перемоги в міжнародних конкурсах, особистий внесок у створення позитивного іміджу та уславлення міста Херсона.

Учні поділилися ідеями щодо розвитку Херсона, комфортного для молоді, серед яких:

— використати мурали на будинках для привабливого зовнішнього вигляду міста,

— створення освітнього хабу – освітнього простору для організації зустрічей молоді із представниками бізнесу, спортсменами; проведення майстер-класів, клубів за інтересами, обговорення нових проектів.

— облаштування велодоріжок та міського скейтпарку і т.д.

Своїми досягненями та думкою  із предстаавниками влади ділились Данііл Кунцевіч , не однаразовий переможець олімпіад та Анісімова Юлія, яка вже декілко років займається захоплнням майбутнього — робототехнікою.

Усі присутні висловили сподівання, що такі зустрічі матимуть традиційний характер, запропоновані ідеї знайдуть втілення у реальних проєктах, а озвучені на зустрічі пропозиції представники місцевої влади передадуть міському голові для ознайомлення.