Вы просматриваете: Главная > Виховуємо патріота, Новини > Свято, присвячене 205-ій річниці з дня народження Тараса Шевченка, «Доля Кобзаря»

3 квітня відбулося свято, присвячене нашому великому Кобзареві. Його підготували учні 9В,7А, 7В, 7Г, 6Г та 5В класів. Захід вийшов патріотичним, змістовним, цікавим. Учні ознайомилися з життєвим і творчим шляхом геніального поета. Прозвучали палкі слова віршів Тараса Шевченка, були показані інсценізації  уривків його творів, відбулася зустріч із літературними героями, пролунали пісні на слова поета. Завершилося свято презентацією художньої спадчини Тараса Шевченка та фільмом про його долю. Цей захід є дуже важливим у вихованні в учнів національної самосвідомості, гордості,  шанобливого ставлення та вдячної поваги до видатного поета України — Тараса Шевченка, у формуванні інтересу до поезії.