Вы просматриваете: Главная > Виховуємо патріота, Новини > Святкування Дня захисника України у початковій школі

Святкування Дня захисника України у початковій школі

11 жовтня у початкових класах школи було проведено низку заходів, приурочених до Дня захисника України та Дня Українського козацтва. Зокрема, учні 3-4 класів взяли участь у виставці-конкурсі патріотичних малюнків «14 жовтня – День захисника України». Кожного учасника виставки нагороджено дипломом.

А другокласники отримали можливість показати свою силу, спритність та витривалість в ході спортивно-розважального свята «Козацькі забави». П’ять команд 2-х класів змагалися не тільки у спортивних естафетах, а ще й показали свої інтелектуальні та художні здібності. Наприкінці змагань визначили переможців. Так, І місце здобули козаки 2-Б класу, ІІ місце розділили спортсмени 2-В та 2-Г класів і ІІІ місце посіли найспритніші учні 2-А та 2-Д класів.