Вы просматриваете: Главная > Новини > Результативність участі здобувачів освіти в конкурсах та інтелектуальних змаганнях за 2020-2021 навчальний рік

Результативність участі здобувачів освіти в конкурсах та інтелектуальних змаганнях за 2020-2021 навчальний рік

  1. II етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу ім. Т.Г. Шевченка

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Бабельник Єлизавета 6-Г III Бережна Н.Г., Арістова В.В.
Кузьмич Марія 7-Б III Анкудінова О.В.
Мельниченко Артемій 8-А II Мартиник Т.О.
Товкун Вікторія 10-Б II Костюченко Л.А

 

  1. IV етап Всеукраїнського відкритого марафону з української мови імені Петра Яцика

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Пихтіна Анастасія 3-Г I Самчинецька Н.В.
Кужим Максим 3-Б II Гринько О.В.
Большаков Данііл 3-Б IV Гринько О.В.

 

  1. Всеукраїнська українознавча гра «Соняшник -2021»
Кількість учасників Диплом переможця

в початковій школі

Диплом Регіонального рівня
 

286

 

28

І ступеня ІІ ступеня ІІІ ступеня
4 9 14

 

Учителі: Анкудінова О.В., Мартиник Т.О., Бережна Н.Г., Гринько О.М.

 

  1. Турнір юних математиків
  Усього учасників Високий рівень Достатній рівень Учасник
5 клас 48 22 12 14
10 клас 25 15 8 2
Разом по школі 73 37 20 16

 

Учителі: Абдуллаєва Н.П., Фоменко С.Ю., Яковенко Є.В.

  1. Обласна олімпіада з математики

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Довгаленко Гліб 7-А III Абдуллаєва Н.П.
Проточенко Олександр 7-А I Абдуллаєва Н.П.
Кравченко Єгор 7-Б III Абдуллаєва Н.П.
Мельниченко Артемій 8-А III Уманець Н.Я.
Спіян Кирило 8-А III Уманець Н.Я.
Когут Дар’я 10-А II Абдуллаєва Н.П.
Кунцевич Данііл 10-А II Абдуллаєва Н.П.
Лебідь Олексій 10-А III Абдуллаєва Н.П.
Нагорний Михайло 10-А II Абдуллаєва Н.П.

 

  1. Обласна олімпіада з алгебри

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Проточенко Олександр 7-А I Абдуллаєва Н.П.

 

  1. Обласна олімпіада з геометрії
Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Проточенко Олександр 7-А I Абдуллаєва Н.П.

 

  1. Обласна олімпіада з теорії чисел
Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Проточенко Олександр 7-А II Абдуллаєва Н.П.

 

  1. Обласна олімпіада з комбінаторики
Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Проточенко Олександр 7-А II Абдуллаєва Н.П.

 

  1. Всеукраїнський етап Міжнародного математичного конкурсу «Кенгуру»

 

Червоний диплом Синій диплом Учасник
15 36 19

 

  1. Міський конкурс образотворчого мистецтва «Барви рідного міста» номінація «Комп’ютернаграфіка»
Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Курак Данило 10-А I Нагорний С.В.

 

  1. Всеукраїнський чепіонат з інформаційних технологій «Екософт 2021» національний тур Міжнародного конкурсу комп’ютерних проектів «INFOMATRIX 2021»

 

Здобувач освіти Клас   Учитель
Мурунов Єгор 8-Б Диплом фіналіста Нагорний С.В.

 

  1. Міжнародний конкурс з інформатики та комп’ютерної вправності «Бобер»

 

Клас Відмінно Добре
4 7 11
5 4 13
6 1 9
7 5 6
8 2
9 2 1
Усього по школі 19 42

 

  1. Обласний конкурс на краще есе «Права людини в Україні і світі»

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Ібадова Адила 9-В II Анкудінов С.В.

 

  1. Міський інтелектуальний конкурс «Ерудит – молодша ліга»

Півфінал – I місце

Фінал –  III місце

 

  1. Всеукраїнська інтернет-олімпіада «На урок»
  Математика Українська мова і література Я досліджую світ Предмети

початкової школи

Усього по школі
I місце 30 27 15 28 100
II місце 10 30 13 14 67
III місце 6 22 11 21 60

 

  1. Шкільна всеукраїнська дистанційна олімпіада «Всеосвіта Осінь, Зима, Весна – 2020/2021»
  Українська мова Акробатика з математики Усього по школі
I місце 13 15 28
II місце 31 15 46
III місце 27 11 38

 

 

  1. Всеукраїнський конкурс «Захисники України» освітній проект «На Урок»

 

I місце 6
III місце 1

 

  1. Всеукраїнський конкурс «Стоп COVID-19» освітній проект «На Урок»

 

I місце 16
II місце 6
III місце 5

 

  1. Всеукраїнський конкурс «Від бандури до цимбал» освітній проект «На Урок»

 

I місце 9
II місце 8
III місце 4

 

  1. Міські змагання зі стрільби з пневматичної зброї, присвячені річниці визволення

м. Херсона від нацистів

Команда Місце Учитель
II Лисенко Ю.О.

 

  1. Міський виставка-конкурс декоративно-ужиткового мистецтва «Творчість. Фантазія. Мистецтво»
Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Войтюк Юлія 6-А I Кицюк І.М.
Куприч Ксенія 8-Б I Кицюк І.М.
Потребенко Аліна 9-В I Кицюк І.М.
Стрижак Каріна 8-Г I Кицюк І.М.
Соколова Ангеліна 9-А II Кицюк І.М.
Риженко Анастасія 8-Г II Кицюк І.М.
Мороз Віолетта 8-Б II Кицюк І.М.

 

  1. Міський конкурс «Конструювання та моделювання одягу»

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Годьмаш Вікторія 9-В II Кицюк І.М.
Потребенко Аліна 9-В II Кицюк І.М.
Команда-переможець номінації

«За оригінальну розробку та виконання «Fashion-ілюстрації»»

I Кицюк І.М.

 

 

  1. Обласний інтелектуальний турнір «Ігри патріотів Херсонщини»

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Коцопей Ніна 5-А III Зарубаєва О.В.

 

  1. Обласний заочний конкурс МАН «Щаслива дитина-квітуча країна!»
Місце Кількість Учитель
I 1 Павлюк Н.П.
II 4 Павлюк Н.П.

 

  1. Обласний конкурс «Пригоди веселого кота»

 

Місце Кількість Учитель
I 2 Павлюк Н.П.
II 2 Павлюк Н.П.
ІІІ 1 Павлюк Н.П.

 

  1. Дистанційний Міжнародний онлайн-конкурс Образотворчого та Декоративно-Прикладного мистецтва «Симфонія кольорів-Самоцвіти» (м.Львів)

 

Місце Кількість Учитель
I 2 Павлюк Н.П.
II 2 Павлюк Н.П.

 

  1. Міжнародний  онлайн-конкурс Образотворчого та Декоративно-прикладного мистецтва «Діалог із старими майстрами» (Польща)

 

Місце Кількість Учитель
II 3 Павлюк Н.П.

 

  1. Всеукраїнський дистанційний конкурс образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва «Битва жанрів» (м.Київ)

 

Місце Кількість Учитель
I 1 Павлюк Н.П.
  1. Обласний конкурс-виставка декоративно ужиткового та образотворчого мистецтва «Мій чотиролапий друг»

 

Місце Кількість Учитель
I 4 Павлюк Н.П.
II 1 Павлюк Н.П.
  1. Міський конкурс «Барви рідного краю»
Місце Кількість Учитель
I 2 Павлюк Н.П.
II 2 Павлюк Н.П.
ІІІ 1 Павлюк Н.П.
  1. Міський конкурс «Космічні  фантазії»

 

Місце Кількість Учитель
I 5 Павлюк Н.П.
II 2 Павлюк Н.П.
ІІІ 3 Павлюк Н.П.

 

  1. Обласний конкурс «Дотик Янгола»
Місце Кількість Учитель
I 2 Павлюк Н.П.
II 3 Павлюк Н.П.
ІІІ 1 Павлюк Н.П.

 

  1. Обласний етап конкурсу «Космічні фантазії»
Місце Кількість Учитель
ІІІ 2 Павлюк Н.П.

 

 

  1. Всеукраїнський конкурс-виставка образотворчого мистецтва «Пригоди веселого кота»
Місце Кількість Учитель
I 7 Павлюк Н.П.
II 2 Павлюк Н.П.

 

  1. Міжнародний конкурс- онлайн «Зірка» (Афіни, Греція)

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Мемон Елизавета 6-А І Павлюк Н.П.

 

  1. Міжнародний конкурс-фестиваль «Animal» (Франція, Париж)

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Середа Ганна 6-А ІI Павлюк Н.П.

 

  1. Міжнародний онлайн конкурс образотворчого мистецтва (Грузія, Батумі)

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Мемон Елизавета 6-А І Павлюк Н.П.

 

  1. Міжнародний конкурс молодих талантів «Голден Тайм» (Лондон)

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Мемон Елизавета 6-А ІII Павлюк Н.П.

 

  1. XXXIII (І) Всеукраїнський (заочний) конкурс малюнків «Акварелі райдуги»

 

Місце Кількість Учитель
I 4 Павлюк Н.П.
II 6 Павлюк Н.П.
ІІІ 2 Павлюк Н.П.

 

  1. Всеукраїнський челендж «Українська мова важлива»

 

Здобувач освіти Клас Місце Учитель
Большаков Данііл 3-Б «30 кращих творчих робіт України» Гринько О.М.

 

  1. Міський екологічний конкурс «Ecolife»

 

Здобувач освіти Клас Номінація Місце Учитель
Большаков Данііл 3-Б «Креативне рішення» I Гринько О.М.

Обсуждение закрыто.