Вы просматриваете: Главная > Новини > Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту.

Цей День проголошений резолюцією Генеральної Асамблеї ООН від 1 листопада 2005 року, співавторами якої виступили 100 держав. Україна на державному рівні приєдналася до відзначення цієї міжнародної дати у 2012 році.

Дата 27 січня обрана не випадково: саме цього дня 1945 року війська 1-го Українського фронту звільнили в’язнів найбільшого гітлерівського концтабору смерті Аушвіц-Біркенау неподалік польського Освенціма.

Світова спільнота цього дня не тільки згадує жертв людиноненависницької політики, але й засвідчує прагнення до боротьби з антисемітизмом, расизмом та всіма іншими формами нетерпимості, які можуть призвести до цілеспрямованого насилля стосовно окремої групи людей.

Класна година у 7-Г класі. Йдеться про знищення людей, які належать до однієї нації.

Діти вражені. Їх стурбувала кількість жертв. Вони помітили, що Голокост – ще й знищення дітей.

Документальні кадри змусили замислитися над тим, як страшно, коли гинуть люди, яких нацисти віднесли до неповноцінних.

Розповідь класного керівника та документальні кадри. Війна — це не тільки загибель людей на фронті, це загибель мирного населення.

Здобувачі освіти, дивлячись кадри про Голокост, приголомшені тим, що цивілізований світ не міг це зупинити.