Вы просматриваете: Главная > Виховна робота, Новини > Фестиваль талантів «Зірки початкової школи»

Фестиваль талантів «Зірки початкової школи»

14, 17 та 19 грудня у нашій школі відбувалося чарівне та грандіозне дійство – фестиваль талантів «Зірки початкової школи». В ньому взяли участь обдаровані учні 1, 2, 3, 4 класів.

Свої таланти юні зірочки демонстрували у таких номінаціях: вокальне мистецтво, хореографія, спортивна майстерність, художнє слово, інструментальна творчість, декоративно-прикладне та образотворче мистецтво, оригінальний жанр.

Масу задоволення та шквал позитивних емоцій отримали глядачі фестивалю, котрі підтримували своїх однокласників гучними оплесками.А кожен учасник концерту був нагороджений дипломом лауреата фестивалю талантів.