Вы просматриваете: Главная > Новини, Шкільна бібліотека > Бібліотека — гарне місце, де книгам класно, де дітям корисно!

Бібліотека — гарне місце, де книгам класно, де дітям корисно!

Бібліотека сьогодні — це не просто місце, де живуть і зберігаються книжки, це осередок спілкування, комфортна і зручна територія для відвідувачів, простір, де є унікальна можливість реалізувати власні культурно-освітні, дозвільні, інтелектуальні потреби та ідеї. У цьому мали можливість переконатися  учні   спеціалізованої школи №24 протягом місячника шкільних бібліотек.

Для учнів 2-х класів вперше відкрила двері шкільна бібліотека. На дітей чекали пригоди книг, загадки про казкові персонажі. Бібліотека перетворилася на справжній чарівний світ,кожен куточок якої сповнений пригод, несподіванок та розваг.

Дуже дітлахам сподобалася гра « Крісло – автора» , де кожен бажаючий сидячі  в кріслі  розповідав про свою улюблену книжку робив рекламу-презентацію тим самим зацікавлював своєю розповіддю до прочитання тієї чи іншої книги.

І завершився місячник подарунком адміністрації школи шкільній бібліотеці. Завдяки цьому  фонд бібліотеки поповнився 50 книгами  сучасних українських авторів   для молодших школярів, а також для учнів  середньої та старшої школи.