Вы просматриваете: Главная > Виховна робота, Новини > Акція з безпеки дорожнього руху

Акція з безпеки дорожнього руху

Учні 6Б класу 14 вересня взяли участь в акції «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху», яка відбулася у  Таврійському  мікрорайоні. Організаторами акції стали: Херсонське управління освіти Херсонської міської ради, патрульна поліція  м. Херсона,  Херсонський обласний благодійний фонд «Допомога дітям», Центр дітей та юнацтва  Суворовського району. На подвіррі школи №41 зібралися команди шкіл №4,24,41,44,45, 56.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA  OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Дітей привітали головний спеціаліст міського управління освіти Т.В. Кошелюк та співробітник патрульної поліції.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Перед учнями виступила команда ЮІД гімназії №6.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Представники команд відповідали на запитання з правил дорожнього руху, змагалися в тематичних іграх.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

На закінчення акції присутні подивилися флешмоб учнів НВК №56 «Діти Херсона за безпеку дорожнього руху».

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Із великим задоволенням діти поспілкувалися з співробітниками дорожньої поліції.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA OLYMPUS DIGITAL CAMERA