Вы просматриваете: Главная > Навчальний процес > Всеукраїнська школа онлайн — відеоуроки

Всеукраїнська школа онлайн — відеоуроки

28 квітня, о 9:00 ранку в межах Всеукраїнської школи онлайн пройшла трансляція уроків для початкової школи — відтепер проєкт покриває всі класи. Основна мета проєкту – допомогти дітям початкової школи, які не мають сучасних девайсів, засобів зв’язку (підключення до інтернету), підтримки дорослих,  вчитися дистанційно.

Також оприлюднено чіткий розклад, за яким займатимуться діти початкової школи впродовж наступних 5 тижнів.

Уроки для початкової школи транслюються з 9 години ранку у вівторок та четвер, а для 5-11 класів з 10:00, з понеділка до п’ятниці.

Нагадуємо, що програма уроків початкової школи розрахована на 5 тижнів і складається з чотирьох предметів: української мови, математики, науки та мистецтва.

Кожен урок триватиме 15 хвилин, що є оптимальним для занять дітей цієї вікової категорії у форматі теле- та онлайн-лекцій.

На YouTube МОН можна переглянути уроки абсолютно для кожного класу. MON UKRAINE

Кожен охочий може також завантажити розклад для всіх класів з темами на наступний тиждень (28.04-01.05): 1 клас, 2 клас3 клас4 клас5 клас,6 клас7 клас8 клас9 клас10 клас11 клас.

Нагадуємо, що для учнів, які мають проблеми з підключенням до Інтернету, всі уроки також транслюватимуться українськими телеканалами. Так, за класами закріплено такі телеканали:

• 1 клас –  Піксель
  • 2 клас – UA:Перший
  • 3 клас – UA:Культура
  • 4 клас – ПлюсПлюс
  • 5 клас – ПлюсПлюс та 112 Україна
  • 6 клас – ZOOM та News One
  • 7 клас – 5 канал та ZIK
  • 8 клас – Індиго та УНІАН
  • 9 клас – Рада та UA:Культура
  • 10 клас – UA:Перший
  • 11 клас – М1

Для 5-11 класів передбачено уроки з:

• української мови,
  • української літератури,
  • історії України,
  • всесвітньої історії,
  • англійської мови,
  • фізики,
  • алгебри,
  • геометрії,
  • географії,
  • хімії,
  • біології.

Також на YouTube МОН, окрім субтитрів, почав з’являтися переклад жестовою мовою для уроків. Поступово такий супровід матимуть усі уроки каналу.