Кадровий склад закладу освіти

Кадровий склад
Посада Прізвище, імя, по батькові Кваліфікаційна категорія, педагогічне звання
Учителі математики Уманець Наталія Яківна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Урум Олена Василівна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Абдуллаєва Наталія Петрівна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Фоменко Світлана Юріївна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Яковенко Євгенія Валеріївна Спеціаліст вищої категорії
Майборода Надія Олександрівна Спеціаліст
Учителі інформатики Майборода Надія Олександрівна Спеціаліст
Яковенко Євгенія Валеріївна Спеціаліст вищої категорії
Свірідова Тамара Валеріївна Спеціаліст першої категорії
Нагорний Сергій Валерійович Спеціаліст вищої категорії
Учителі української мови Мартиник Тетяна Олександрівна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Анкудінова Оксана Володимирівна Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Бережна Наталія Георгіївна Спеціаліст вищої категорії
Копачинська Ріта Анатоліївна Спеціаліст першої категорії
Костюченко Любов Анатоліївна Спеціаліст вищої категорії
Ахмад Світлана Григорівна Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Арістова Вікторія Вікторівна Спеціаліст
Степанова Марина Олегівна Спеціаліст вищої категорії
Учителі російської мови та зарубіжної літератури Підгайна Марина Едуардівна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Балаш Вікторія Михайлівна Спеціаліст вищої категорії
Побийвовк Тетяна Петрівна Спеціаліст вищої категорії
Учителі історії Бондаренко Тетяна Андріївна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Гривняк Ірина Михайлівна

 

Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Котов Валерій Вікторович Спеціаліст вищої категорії
Учителі географії Анкудінов Сергій Вікторович Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Учителі фізики та астрономії Розенфельд Борис Якович Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Грічановський Леонід Володимирович Спеціаліст
Учителі хімії Галицька Наталя Євгенівна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Учителі біології Моісеєнко Галина Миколаївна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Мельниченко Ольга Володимирівна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Учителі іноземних мов Тимченко Галина Юріївна Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Федорова Катерина Олександрівна Спеціаліст першої категорії
Скакун-Лєпіліна Алла Олегівна Спеціаліст другої категорії
Дерій Ольга Миколаївна Спеціаліст першої категорії
Картузова Юлія Миколаївна Спеціаліст другої категорії
Копилова Наталія Петрівна Спеціаліст першої категорії
Фітісова Олена Юріївна Спеціаліст першої категорії
Подкопаєва Антоніна Володимирівна Спеціаліст першої категорії
Лазарєва Галина Валеріївна Спеціаліст другої категорії
Макарова Любов Андріївна Спеціаліст
Фадєєва Євгенія Геннадіївна Спеціаліст першої категорії
Кравченко Світлана Миколаївна Спеціаліст першої категорії
Учителі трудового навчання Курята Віталій Русланович Спеціаліст другої категорії
Кицюк Ірина Миколаївна Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Учителі фізичної культури Борзукова Олена Володимирівна Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Мільцов Олександр Олександрович Спеціаліст першої категорії
Колісниченко Олександр Вікторович Спеціаліст другої категорії
Кириченко Ольга Євгенівна Спеціаліст першої категорії
Учителі Захисту України Лисенко Юрій Олексійович Спеціаліст другої категорії
Учителі мистецтва Павлюк Ніна Павлівна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Учителі початкових класів Осадчук Тетяна Василівна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Сухарєва Наталія Володимирівна Спеціаліст вищої категорії
Гринько Оксана Михайлівна Спеціаліст вищої категорії
Артем’єва Аліна Юріївна Спеціаліст другої категорії
Федорова Людмила Миколаївна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Цвєткова Ольга Володимирівна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Лебідь Тетяна Олександрівна Спеціаліст вищої категорії
Бесхлєбна Валентина Анатоліївна Спеціаліст вищої категорії, учитель-методист
Драгомарецька Алла Анатоліївна Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Осіпова Тетяна Петрівна Спеціаліст вищої категорії, старший учитель
Писарчук Світлана Вікторівна Спеціаліст першої категорії
Самчинецька Нінель Володимирівна Спеціаліст другої категорії
Присяжнюк Жанна Володимирівна Спеціаліст другої категорії
Пашкевич Лариса Олексіївна Спеціаліст вищої категорії
Стороженко Олена Олександрівна Спеціаліст першої категорії
Дементєєва Вікторія Ігорівна Спеціаліст
Присяжнюк Марина Вікторівна Спеціаліст
Соціально-психологічна служба Неделевич Вікторія Юріївна Спеціаліст вищої категорії, практичний психолог-методист
Балюра Оксана Андріївна Педагог — організатор
Деркач Юлія Олександрівна Соціальний педагог
Бібліотекарі Зарубаєва Олена Василівна Провідний бібліотекар
Гегечкорі Оксана Леонідівна Бібліотекар