Вы просматриваете: Главная > Гуртки та секції > Розклад роботи гуртків на 2020/2021 н.р.

Розклад роботи гуртків на 2020/2021 н.р.

Розклад роботи гуртків на 2020/2021 н.р.
 Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови
Херсонської міської ради
№ з/п Назва гуртка Дні роботи Час роботи ПІБ керівника Установа, від якої працює
 Гуртки, що  організовані    закладом освіти
1 «Народознавство» Вт.

Чт.

Пт.

13.00-14.20

13.00-14.20

13.00-13.40

Перебийніс Л.Д.

 

Шк. № 24
2 «Рівний рівному» Вт.

Пт.

15.10-15.55

15.10-15.55

Неделевич В.Ю. Шк. № 24
3 «Кольорова веселка» Пн.

Пт.

15.00-16.30

15.00-17.00

Павлюк Н.П Шк. № 24
4  «Я – громадянин України» Пн.

 

15.10-15.55 Гривняк І.М. Шк. № 24
5 «Цікава геометрія» Вт.

 

15.10-15.55 Урум О.В. Шк. № 24
6 «Історія очима людей» Пн.

Чт.

 

15.10-15.55

15.10-15.55

 

Бондаренко Т.А. Шк. № 24
7 «Цікава алгебра» Чт. 15.10-15.55

 

Фоменко С.Ю. Шк. № 24
8 «Літератрура ріднго краю» Чт. 15.10-15.55

 

Бережна Н.Г. Шк. № 24
9 «Абутурієнт» Пт. 15.10-15.55

16.05-16.50

Уманець Н.Я. Шк. № 24
10 «Цікава хімія» Сб. 12.05.-12.50 Галицкая Н.Є. Шк. № 24
11 «Програмування» Ср. 15.10-15.55

 

Нагорний В.Є. Шк. № 24
12 «Орфографічний практикум» Чт. 15.10-15.55

 

Мартиник Т.О. Шк. № 24
13 «Скарби української мови» Чт. 14.00-16.00 Ахмад С.Г. Шк. № 24
14 «Юний еколог» Ср. 15.10-15.55

 

Моісеєнко Г.М. Шк. № 24
15 «Англійська література» Ср. 16.00-16.45 Фадєєва Є.Г. Шк. № 24
16 «Абутурієнт» Вт.

 

15.10-15.55

 

Степанова М.О. Шк. № 24
17 «Лідер» Пт. 14.10-14.55

15.10-15.55

 

Балюра О.А. Шк. № 24
18 «Школа безпеки» Вт. 14.10-14.55

15.10-15.55

 

Балюра О.А. Шк. № 24
19 «Юний ерудит» Чт. 13.00-14.20 Гринько О.М. Шк. № 24
20 «Рідне місто»

Сб.

11..00-11.45 Мельниченко О.В. Шк. № 24
21 «Загальна фізична підготовка» Ср. 18.00-18.45 Колісничеко О. В. Шк. № 24
22 «Англійська ділова» Пн. 15.10-15.55

 

Тимченко Г.Ю. Шк. № 24
23 «Світлофорик» Вт. 11.50-12.30 Писарчук С.В. Шк. № 24
24 «Конструювання швейних виробів» Вт. 14.00-15.00 Кицюк І.М. Шк. № 24
25 «Туристсько-краєзнавчий» Сб. 11.00-12.45 Кириченко О.М. Шк. № 24
26 «Рішення вправ з фізики підвищеної складності» Вт. 14.00-14.45 Розенфельд Б.Я. Шк. № 24
27 «Я – громадянин України» Ср. 15.10-15.55

 

Котов В.В. Шк. № 24
28 «Правознавець» Пт. 14.10.-15.40 Анкудінов С.В. Шк. № 24
 Гуртки, організовані закладами позашкільної освіти

(управління освіти ХМР)

1 Баскетбол Вт.

Чт.

Сб.

15.30-18.00

15.30-18.00

11.00-14.00

Сіменко В.В. ДЮКФП №5
2 Волейбол Пн.

Ср.

Пт.

16.30-18.00

16.30-18.00

16.30-18.00

Колісничеко О. В. ДЮКФП №4
3 Спортивна гімнастика Вт.

Чт.

Сб.

15.00-17.00

15.00-17.00

09.00-11.00

Кержковський В.Г. ДЮСШ №3
Гуртки  іншого підпорядкування (музичні школи, спортивні товариства, приватні структури, громадські організації)
1 «Юний стрілець» Вт 13.00-16.00 Лисенко Ю.О. воєнкомат
2 «Юний стрілець» Чт 13.00-16.00 Лисенко Ю.О. воєнкомат
3 «Юний стрілець» Пт 13.00-16.00 Лисенко Ю.О. воєнкомат

Обсуждение закрыто.