Гуртки та секції

Розклад гуртків

на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступені №24

на 2016/2017 н.р.

№ з/п Назва гуртка Дні роботи Час роботи ПІБ кекрівника Установа, від якої працює
Гуртки, що  організовані  навчальним  закладом
1 Туристсько-краєзнавчий Субота 9.30-10.15 Кириченко О.Є. Школа № 24
2 «Кольорова веселка» Вівторок

Середа

15.15-16.45 16.00-16.45 Павлюк Н.П. Школа № 24
3 «Абетка дороги» Вівторок

Середа

15.15-16.45

15.15-16.45

Копилова Н.П. Школа № 24
4 «Школа безпеки» Четвер

П’ятниця

15.15 – 16.00 15.15 – 16.00 Білецька О.В. Школа № 24
5 «Правознавець» Понеділок 15.15-16.45 Анкудінов С.В. Школа № 24
6 «Умілі руки Понеділок 15.15 – 16.00 Тестін В.С. Школа № 24
7 «Юний еколог» Середа 15.15-16.45 Моісеєнко Г.М. Школа № 24
8 «Мистецтво слова» Середа 15.15 – 16.00 Побийвовк Т.П. Школа № 24
9 «Лідер» Субота 10.00-11.30 Білецька О.В. Школа № 24
10 «Спортивний туризм» Вівторок 15.15 – 16.00 Лобань Н.І. Школа № 24
11 «Юний стрілок» П’ятниця 15.15-17.30 Лисенко Ю.О. Школа № 24
12 «Влучний стрілок» Субота 13.00-15.15 Лисенко Ю.О. Школа № 24
13 «Захисник вітчизни» Понеділок 15.15-17.30 Лисенко Ю.О. Школа № 24
14 «Настільний теніс» Понеділок 15.15 – 16.00 Мільцов О.О. Школа № 24
15 «Що? Де? Коли?» Понеділок 15.15 – 16.00 Дуднікова О.О. Школа № 24
16 «Барвінок» Понеділок 13.15-14.00 Бережна Н.Г. Школа № 24
17 «Веселка» Вівторок 13.15-14.00 Набока В.Л. Школа № 24
18 Безпечний інтернет Середа 15.15 – 16.00 Нагорний С.В. Школа № 24
19 «Українська вишиванка» Четвер 15.15 – 16.00 Кицюк І.М. Школа № 24
20 «Барвистий віночок» Середа

П’ятниця

15.15 – 16.45

15.15 – 16.00

Баклан В.А. Школа № 24
Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами управління освіти
1 «Орігамі» сер.четв.

понеділок

15.00-16.30

15.00-15.45

Мудра О.Л. Будинок творчості
2 Хореографічний колектив «Астра» Понеділок Середа

П’ятниця

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

Бородіна І.А. Палац дитячої та юнацької творчості
3 Баскетбол Вівторок

Четвер

Субота

15.00-18.00

15.00-18.00

14.00-18.00

Симоненко В.В. ДЮКФП№5
4 Волейбол Понеділок Середа

П’ятниця

Субота

15.00-18.30

15.00-18.30

15.00-18.30

9.00-13.00

Калініченко О.В. Комплексна ДЮСШ
5 Легка атлетика Понеділок

Неділя

15.00-16.30

9.30- 11.00

14.00 – 15.30

Манахимов С.Ю. ДЮСШ №3
6 Спортивна гімнастика Понеділок

Четвер

Субота

14.00 – 15.30

15.10 – 16.20

9.30 – 11.00

Кержковський В.Г. ДЮСШ №3
Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
1 Пішохідний туризм Понеділок

Середа

15.00 – 16.00 Юрін О.В. Обласний центр туризму