Гуртки та секції

Розклад гуртків

на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступені №24

із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови

Херсонської міської ради

на 2017/2018 н.р.

 

№ з/п Назва гуртка Дні роботи Час роботи ПІБ кекрівника Установа, від якої працює
Гуртки, що  організовані  навчальним  закладом
Туристсько-краєзнавчий Субота 9.30-11.00 Кириченко О.Є. сш №24
«Кольорова веселка» Вівторок 15.15-16.45 Павлюк Н.П. сш №24
«Кольорова веселка» Середа 16.00-16.45 Павлюк Н.П. сш №24
«Абетка дороги» ВівторокСереда 15.15-16.0015.15-16.00 Хохуля І.В. сш №24
«Школа безпеки» ЧетверП’ятниця 15.15 – 16.0015.15 – 16.00 Білецька О.В. сш №24
«Правознавець» Понеділок 15.15-16.45 Анкудінов С.В. сш №24
«Умілі руки Понеділок 15.15 – 16.00 Тестін В.С. сш №24
«Юний еколог» Середа 15.15-16.45 Моісеєнко Г.М. сш №24
«Мистецтво слова» Середа 15.15 – 16.00 Побийвовк Т.П. сш №24
«Лідер» Субота 10.00-11.30 Білецька О.В. сш №24
«Юний стрілок» П’ятниця 15.15-17.30 Лисенко Ю.О. сш №24
«Влучний стрілок» Субота 13.00-15.15 Лисенко Ю.О. сш №24
«Захисник Вітчизни» Понеділок 15.15-17.30 Лисенко Ю.О. сш №24
«Барвистий віночок» (1-4 кл.) ВівторокСереда

П’ятниця

13.00-13.4513.00-13.45

13.00-13.45

Баклан В.А. сш №24
«Барвистий віночок» (6 кл.) ВівторокСереда

П’ятниця

14.00-14.4514.00-14.45

14.00-14.45

Баклан В.А. сш №24
«Барвистий віночок» (7-9 кл.) ВівторокСереда 15.15 – 16.0015.15 – 16.00 Баклан В.А. сш №24
«Народознавство» Понеділок Четвер 14.30-16.0014.30-16.00 Перебийніс Л.Д сш №24
«Юний ерудит» Четвер 14.30-16.00 Гринько О.М. сш №24
«Юний театрал» Середа 14.00-15.30 Самчинецька Н.В. сш №24
«Спортивний туризм» Понеділок 15.00-15.45 Мільцов О.О. сш №24
«Країнознавство» Субота 10.30-11.15 Мельниченко О.В. сш №24
«Історія очима людини» ВівторокСереда

Четвер

15.00-15.4515.00-15.45

15.00-15.45

Бондаренко Т.А. сш №24
«Орфографічний практикум» Четвер 15.00-15.45 Мартиник Т.О сш №24
«Цікава алгебра» Середа 15.00-15.45 Овчаренко Т.І. сш №24
«Цікаве мовознавство» П’ятниця 15.00-15.45 Кисельова Л.А. сш №24
«Програмування» Четвер 15.00-15.45 Нагорний С.В. сш №24
«Комп’ютерна графіка» Вівторок 15.00-15.45 Яковенко Є.В. сш №24
«Складні фізичні явища» Понеділок 14.15-15.00 Розенфельд Б.Я сш №24
«Enjoy English» П’ятниця 15.00-15.45 Федорова К.О. сш №24
«Цікава англійська мова» Вівторок 14.15-15.00 Перебийніс Є.Г сш №24
«Логічна мозаїка» П’ятниця 15.00-15.45 Фоменко С.Ю. сш №24

 

Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами управління освіти

 

1 «Орігамі» Вівторок, четвер

 

15.00-16.30

14.00-16.30

Мудра О.Л. Будинок творчості
2 Хореографічний колектив «Астра» Понеділок Середа

П’ятниця

15.00-16.30

15.00-16.30

15.00-16.30

Бородіна І.А. Палац дитячої та юнацької творчості
3 Баскетбол Вівторок

Четвер

Субота

15.00-18.00

15.00-18.00

14.00-18.00

Симоненко В.В. ДЮКФП№5
4 Волейбол Понеділок Середа

П’ятниця

Субота

15.00-18.30

15.00-18.30

15.00-18.30

9.00-13.00

Калініченко О.В. Комплексна ДЮСШ
5 Легка атлетика Понеділок

Неділя

Четвер

15.00-16.30

12.30- 14.00

18.00 – 19.30

Манахимов С.Ю. ДЮСШ №3
6 Спортивна гімнастика Понеділок

Четвер

Субота

14.00 – 15.30

15.10 – 16.20

9.30 – 11.00

Кержковський В.Г. ДЮСШ №3
Гуртки, організовані позашкільними навчальними закладами  Департаменту освіти і науки, молоді та спорту
1 Пішохідний туризм Понеділок

Середа

15.00 – 16.00 Юрін О.В. Обласний центр туризму
2 Спортивний туризм Субота

Понеділок

10.00 — 12.00

16.00 — 18.00

Мусатов А.С. Обласний центр туризму