Вы просматриваете: Главная > Досягнення учнів > Вітаємо!

Вітаємо!

З метою підтримки дослідницько-експериментальної діяльності учнів в галузях зоології і тваринництва та розкриття їх наукового потенціалу Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді Міністерства освіти і науки України спільно з Національним університетом біоресурсів і природокористування України, Національним науково-природничим музеєм НАН України, Київським зоологічним парком 7 – 9 лютого 2017 року проводив  заключний етап ХІІІ Всеукраїнський конкурс юних зоологів і тваринників (м.Київ).

91 представник з усіх областей України та м. Києва захищали дослідницько-експериментальні роботи в секціях «Зоологія» і «Тваринництво».

Серед учасників конкурсу в секції «Тваринництво» ІІ місце посіла наша учениця 10Б класу, вихованка ХЦДЮТ Пономаренко Софія, з роботою «Вплив ураженості ляща плероцеркоїдами на якість свіжої риби». Наукові керівники: Борткевич Л. В., доцент кафедри водних біоресурсів та аквакультури ХДАУ,  Галицька Н. Є. вчитель біології, вищої категорії.

соня  89ff793ffadec0d12ac8009898dd847edf932559bc55883a792b3517da9f7ee2-V