Вы просматриваете: Главная > Шкільна бібліотека > Вибір та обговорення пректів підручників для 8 класу на 2021/2022 н.р.

Вибір та обговорення пректів підручників для 8 класу на 2021/2022 н.р.

Херсонська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №24 із поглибленим вивченням математики, фізики та англійської мови

Херсонської міської ради

Вибір та обговорення проектів підручників для 8 класу закладів загальної середньої освіти за фрагментами електронних версій оригінал-макетів відповідно до обраних програм.

 на 2021/2022 навчальний рік

 

Українська мова

1.     Глазова О.П.

2.     Авраменко О.М.

3.     Заболотний О.В.

4.     Караман С.О.

5.     Данилевська О.М.

Українська література

1.     Авраменко О.М.

2.     Борзенко О.І.

3.     Коваленко Л.Т.

4.     Слоньовська О.В.

Англійська мова

( 8 рік навчання)

1.     Карпюк О.Д.

2.     Несвіт А.М.

3.     Морська Л.І.

4.     Буренко В.М.

5.     Кучма М.О.

6.     Пахомова Т.Г.

 

Англійська мова

(поглиблене вивчення)

1.     Калініна Л.В.

 

Німецька мова

(4 рік навчання)

1.     Сотникова С.І.

2.     Басай Н.П.

3.     Сотникова С.І., Гоголєва Г.В.

 

Хімія

1.     Попель П.П.

2.     Савчин М.М.

3.     Григорович О.В.

4.     Ярошенко О.Г

 

Інформатика

1.     Морзе Н.В.

2.     Ривкінд  Й.Я.

3.     Казанцева О.П.

4.     Коршунова  О.В.

5.     Бондаренко О.О.

 

Основи здоровя

1.     Бех І.Д

2.     Бойченко Т.Є.

3.     Тагліна О.В.

 

Історія України

1.     Щупак І.Я.

2.     Пометун О.І.

3.     Мудрий М.М.

4.     Власов В.С.

5.     Хлібовська Г.М.

6.     Гісем О.В.

 

Всесвітня історія

1.     Щупак І.Я.

2.     Ладиченко Т.В.

3.     Сорочинська Н.М.

4.     Васильків І.Д.

5.     Гісем О.В.

 

Алгебра

1.     Мерзляк А.Г.

2.     Істер О.С.

3.     Бевз Г.П.

4.     Прокопенко Н.С.

5.     Тарасенкова Н.Л.

 

Алгебра

(поглиблене вивчення)

1.     Мерзляк А.Г.

 

Геометрія

1.     Мерзляк  А.Г.

2.      Істер О.С

3.      Єршова А.П.

4.      Бурда М.І

5.      Бевз В.Г.

 

Геометрія

( поглиблене вивчення)

1.     Мерзляк А.Г.

 

Біологія

1.     Соболь В.І.

2.     Задорожний К.М.

3.      Матяш Н.Ю.

 

Хімія

1.     Попель П.П.

2.     Савчин М.М.

3.     Григорович О.В.

4.     Ярошенко О.Г.

 

Фізика

1.     Барьяхтар В.Г.

2.     Сиротюк В.Д.

3.     Засєкіна Т.М.

4.     Головко М.В.

 

Фізика

(поглиблене вивчення)

1.     Засєкіна Т.М.

 

Географія

1.     Бойко В.М.

2.     Гільберг Т.Г.

3.     Коберник С.Г.

4.     Пестушко  В.Ю.

5.     Довгань Г.Д.

 

Мистецтво

1.     Масол Л.М.

2.     Гайдамака О.В.

3.     Назаренко Н.В.

4.     Кондратова Л.Г.

 

Зарубіжна література

1.     Ковбасенко Ю.І.

2.      Волощук Є.В.

3.     Міляновська Н.Р.

4.     Ніколенко О.М.

 

Російська мова

( 8 рік навчання)

1.     Баландіна Н.Ф

2.     Давидюк Л.В.

 

 

ПРОТОКОЛ №5 від 01.03.2021 року

Обсуждение закрыто.